Вакансія Менеджер з обслуговування ФОП і корпоративних клієнтів, Харків. Пошук роботи в Харкові - Робота Менеджер з обслуговування ФОП і корпоративних клієнтів (Вінницький обласний центр зайнятості). Шукаю роботу в Харкові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Харкові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Харкові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Харкові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Харкові!

вакансії Харкові / вакансії Банківська справа, ломбарди / Менеджер з обслуговування ФОП і корпоративних клієнтів

На 25.09.2021 в нашій базі:  832 вакансій,   338 резюме

Вакансія: Менеджер з обслуговування ФОП і корпоративних клієнтів (в Харків)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:10000 грн
  • Місто:Жмеринка
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Опис роботодавця: </strong>Державна банківська установа</p> <p>Вимоги: </p><ul><li>Вища освіта за економічним (фінансовим) напрямком;</li><li>Без досвіду роботи (випускники);</li></ul><ul><li>Знання нормативних документів, що регламентують порядок роботи з юридичними та фізичними особами;</li></ul><ul><li>комунікативні навички;</li></ul><ul><li>Прагнення до розвитку та кар'єрного зростання.</li></ul><p>Обов'язки: </p><ul><li>Залучення клієнтів юридичних та фізичних осіб до обслуговування в Банку;</li></ul><ul><li>Продаж повного асортименту банківських продуктів у виділеному клієнтському сегменті;</li></ul><ul><li>Розвиток комерційних відносин з закріпленим портфелем клієнтів;</li></ul><ul><li>Персональне знайомство з кожним клієнтом портфеля і регулярна підтримка контактів;</li></ul><ul><li>Аналіз і розвиток індивідуальних і комерційних потреб клієнтів;</li></ul><ul><li>Управління власним портфелем та ризиками клієнтів;</li></ul><ul><li>Забезпечення якості обслуговування і задоволеності клієнтів.</li></ul><p>Умови: Постійна робота, 5-ти денний тиждень, оптимальні умови, медичне страхування.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Банківська справа, ломбарди»:Вакансія Компанія Зарплата
Касир відділення банку АО «БАНК «ГРАНТ» договірна
Економіст відділення банку АО «БАНК «ГРАНТ» договірна
Економіст відділення банку АО «БАНК «ГРАНТ» договірна
Економіст Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Завідувач каси Вінницький обласний центр... 12000 грн.
Кредитний брокер MFO24 100000 грн.
Касир у пункт обміну валют Кит-групп 14000 грн.
Касир у пункт обміну валют Кит-групп 14000 грн.
Кассир-оценщик в ломбард Октава Финанс 6000 грн.
Юрист ЗАО "СК "Феникс" 12000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: