Вакансія Водій категорії Е, Харків. Пошук роботи в Харкові - Робота Водій категорії Е (FOZZY group Логістика). Шукаю роботу в Харкові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Харкові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Харкові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Харкові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Харкові!

вакансії Харкові / вакансії Транспорт, автосервіс / Водій категорії Е

На 05.02.2023 в нашій базі:  343 вакансій,   443 резюме

Вакансія: Водій категорії Е (в Харків)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Суми
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Запрошуємо на роботу <strong>Водіїв категорії «Е»</strong> на авто MERCEDES Actros EURO 5, EURO 6</p> <p><strong>Вашими основними обов’язками буде:</strong></p> <ul><li>Здійснення вантажоперевезень на автомобілях компанії по Україні, Києву та Київській області.</li></ul><p><strong>Для роботи Вам необхідно:</strong></p> <ul><li>Посвідчення водія категорії «Е».</li><li>Досвід роботи водієм за категорією «Е» від 2,5 років.</li><li>Документи, що підтверджують водійський стаж (запис у трудовій книжці, документи/договори, що підтверджують досвід міжнародних перевезень, довідки ФОП тощо).</li><li>Знання автомобільних доріг України (у тому числі — м. Києва та області).</li><li>Карта водія для цифрового тахографа (чіп-карта).</li><li>Знання холодильних установок, РЕФ-Thermo King та CARRIER вітається.</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Роботу на сучасних автомобілях марки MERCEDES Actros EURO 5 EURO 6 (2018 р. випуску)</li><li>Стабільну оплату праці та офіційне працевлаштування</li><li>Знижки на власне виробництво «Сільпо» (кулінарія, випічка, кондитерські вироби, чай та кава)</li><li>Допомога колег та керівників в адаптації</li><li>Мотиваційні програми та конкурси</li><li>Перспективу кар'єрного зростання та відповідний перегляд рівня оплати праці</li><li>Безкоштовний гуртожиток.</li></ul><p>Автотранспортне підприємство знаходиться за адресою: Київська обл., Броварський р-он, с. Требухів вул.Броварска,58</p> <p>Ждем Ваше резюме або <strong>телефонуйте за номером .: ....<strong>32 - Анастасія</strong></strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Транспорт, автосервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Моторист автомеханик Bosch Servise 60000 грн.
Водій вантажних перевезень Десна-Агро 12000 грн.
Тракторист-механизатор Десна-Агро 12000 грн.
Механік з ремонту транспорту Вінницький обласний центр... 6700 грн.
Машиніст грейдера причіпного Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Водій навантажувача Вінницький обласний центр... 9500 грн.
Тракторист-машиніст сільськогосподарського, лісогосподарсько... Вінницький обласний центр... 8800 грн.
Водій навантажувача Вінницький обласний центр... 10000 грн.
Водій автотранспортних засобів Вінницький обласний центр... 15000 грн.
Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарсько... Вінницький обласний центр... 11200 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: