Вакансія Торговий представник з авто (посуд), Харків. Пошук роботи в Харкові - Робота Торговий представник з авто (посуд) (Юг Контракт). Шукаю роботу в Харкові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Харкові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Харкові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Харкові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Харкові!

вакансії Харкові / вакансії Торгівля, продажі, закупівлі / Торговий представник з авто (посуд)

На 05.02.2023 в нашій базі:  343 вакансій,   443 резюме

Вакансія: Торговий представник з авто (посуд) (в Харків)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:18000 грн
  • Місто:Суми
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>YUGCONTRACT</strong> — один з найбільших українських дистриб’юторів, з 28-річним досвідом успішної роботи і мультипродуктовим портфелем, до якого входить понад 200 брендів.</p> <p><br /></p> <p>Запрошуємо в нашу команду <strong>Торгового представника (з власним АВТО) </strong>у товарний напрямок «Посуд».</p> <p>Готові розглядати кандидатів з міст <strong>Конотоп</strong><strong>, Шостка, Глухів.</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ:</strong></p> <ul><li><strong>г</strong><strong>уртові продажі </strong>товарної категорії <strong>Посуд</strong></li><li>розвиток наявних клієнтів (роздрібні ТТ по <strong>місту та області</strong>), пошук та підключення нових клієнтів</li></ul><p><strong>ОЧІКУВАННЯ ВІД КАНДИДАТІВ:</strong></p> <ul><li>досвід в сфері активних продажів та готовність до «польової» роботи</li><li>орієнтація на результат, вміння працювати в команді, високий рівень самоорганізації та відповідальності</li><li>навички ведення переговорів та продажів широкого асортименту</li><li><strong>наявність власного авто </strong>та готовніть використовувати його в роботі</li></ul><p><strong>МИ ПРОПОНУЄМО:</strong></p> <ul><li><strong>офіційне працевлаштування</strong>, відпустка, лікарняні</li><li>своєчасну виплату заробітної плати</li><li>роботу з якісним, офіційним та популярним продуктом</li><li><strong>компенсацію проїзду </strong>(пальне, амортизація), мобільного зв’язку</li><li><strong>30% — офісна робота; 70% — «польова»</strong></li><li>курси, тренінги, онлайн портал навчання, онлайн бібліотека</li><li>можливість професійного та кар'єрного розвитку</li><li>знижки на весь асортимент для співробітників</li></ul><p>Якщо вас зацікавила наша вакансія, не гайте часу <strong>надсилайте резюме!</strong></p> <p><strong>Або телефонуйте:</strong> ....29, Олександра</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Оператор в call-centre Santa Maria 2000 грн.
Менеджер з продажу мінеральних добрив ТОВ Агросоюз 2006 7000 грн.
Менеджер по роботі з клієнтами Імпортброк 35000 грн.
Формувальник тiста ПП Ольховой договірна
Продавець на ярмарку ПП Ольховой договірна
Менеджер (управитель) в оптовій торговлі Вінницький обласний центр... 7000 грн.
Продавець консультант Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Вантажник Вінницький обласний центр... 8500 грн.
Продавець продовольчих товарів Вінницький обласний центр... 6700 грн.
Продавець непродовольчих товарів Вінницький обласний центр... 6700 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: