Вакансія Менеджер по роботі з клієнтами, Харків. Пошук роботи в Харкові - Робота Менеджер по роботі з клієнтами (Імпортброк). Шукаю роботу в Харкові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Харкові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Харкові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Харкові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Харкові!

вакансії Харкові / вакансії Логістика, доставка, склад / Менеджер по роботі з клієнтами

На 01.03.2024 в нашій базі:  609 вакансій,   358 резюме

Вакансія: Менеджер по роботі з клієнтами (в Харків)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:50000 грн
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта: незакінчена вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>ЗАРОБЛЯЙ ТА РОЗВИВАЙСЯ! ??</p> <p>Ти завжди оцінюєш свій час та цінуєш гроші? Обожнюєш працювати з ранку до вечора і готовий здивувати світ своїми навичками? Плануєш заробляти від 1000$? Тоді тобі до нас!</p> <p><strong>Наші основні переваги</strong>:</p> <p>? 22 роки Досвіду: Ми — <strong>IMPORTBROK UKRAINE</strong>, лідери митно-брокерської логістики. Розвиваємось та підтримуємо бізнес по всій Україні, а також в світі.</p> <p>? Ростемо Разом: З розширенням наших послуг у сфері доставки вантажів з будь-якої точки світу, ми шукаємо талановитого Менеджера по Роботі з Клієнтами.</p> <p><strong>Що ми шукаємо:</strong></p> <p>?Відповідальних, пунктуальних та дисциплінованих особистостей.</p> <p>? Людей, які вміють та люблять спілкуватися, мають високий рівень грамотності.</p> <p>? З розумінням ділового етикету та увагою до деталей.</p> <p>? Бажання розвиватися в світі логістики.</p> <p>? Бажано з досвідом роботи на схожій вакансії, але ми готові навчити новому.</p> <p><strong>Що ми пропонуємо:</strong></p> <p>? Навчання та Підтримка: На всіх етапах роботи.</p> <p>? Стабільний дохід: Щомісячна заробітна плата, %, бонуси, премії та можливість впливати на свій фінансовий успіх.</p> <p>? Розвиток в Логістиці: Шанс розвиватися в перспективному напрямку діяльності.</p> <p>? Гнучкий Графік: Пн-Пт, 9:00—18:00.</p> <p><strong>Твої обов’язки:</strong></p> <p>? Робота з клієнтами та їхніми потребами.</p> <p>? Відповідь на вхідні дзвінки та ділове листування.</p> <p>? Організація зустрічей та контроль переміщення вантажів з використанням автоматизованих рішень.</p> <p>? Ведення бази даних CRM.</p> <p>? Шукай нові можливості, приєднуйся до нас! Надсилай своє резюме, і давай разом творити історію успіху!</p> <p><strong>Контакти</strong><strong>:</strong><strong>HR</strong><strong>—</strong> <strong>менеджер Олена;</strong></p> <p><strong>+ 380508337533 (</strong><strong>Telegram</strong><strong>,</strong><strong>Viber</strong><strong>);</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Комірник ФЛП Баркарь О.Н. договірна
Водитель кат. C, Е ФОП Клименко І. М. договірна
Водій кат. С, Е ФОП Клименко І. М. договірна
Вантажник складу в м. Київ (житло) Региональный Союз 16000 грн.
Вантажник складу в м. Київ (житло) Региональный Союз 16000 грн.
Вантажник складу в м. Київ (житло) Региональный Союз 16000 грн.
Вантажник складу в м. Київ (житло) Региональный Союз 16000 грн.
Вантажник складу в м. Київ (житло) Региональный Союз 16000 грн.
Вантажник складу в м. Київ (житло) Региональный Союз 16000 грн.
Вантажник складу в м. Київ (житло) Региональный Союз 16000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: