Вакансія Бруківник в Київ (житло), Харків. Пошук роботи в Харкові - Робота Бруківник в Київ (житло) (ШЕУ Шевченковского района). Шукаю роботу в Харкові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Харкові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Харкові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Харкові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Харкові!

вакансії Харкові / вакансії Будівництво, архітектура / Бруківник в Київ (житло)

На 01.03.2024 в нашій базі:  609 вакансій,   358 резюме

Вакансія: Бруківник в Київ (житло) (в Харків)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Суми
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажання:  </p> <p>Обов'язки: </p> <p>Умови: Улаштовування та профілювання під укочування за маяками, маячними рейками, шаблонами дорожніх основ з піску, піску-цементу, гравію, щебеню.<br /> Профілювання +рунтових та +рунтових поліпшених доріг. Установлювання дорожніх знаків.<br /> Улаштовування та ремонт дренажів.<br /> Ямковий ремонт +рунтових поліпшених доріг, гравійного, щебеневого покриття, а також ремонт +рунтових доріг окремими картами. Розбирання дорожнього покриття та основ за допомогою механізованих інструментів. <br /> Улаштовування та ремонт обдернування у клітинку.<br />Улаштовування основ під укладання бортового каменю.<br />Улаштовування та відновлення кюветів, водовідвідних та нагірних канав з додержанням поздовжніх уклонів та поперечних профілів.<br />Під час виконання робіт з розмічання дорожнього покриття автомобільних доріг: визначення контрольних точок для наступного нанесення ліній розмічання машинним способом; нанесення ліній пішохідного переходу вручну за допомогою шаблону; установлювання та знімання захисних засобів та конусів; виконання робіт із застосуванням лакофарбових матеріалів<br /><br /><strong>Забезпечуємо житлом.</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Будівництво, архітектура»:Вакансія Компанія Зарплата
Різноробочий працівник на будівництві, підсобний робітник КОМПАНІЯ ГЕОРЕСУРС 20000 грн.
Бетоняр Стальспецмонтаж 21, ООО 20000 грн.
Электрик, від 3 групи допуску Супермаркет будівельних м... 15000 грн.
Водитель кат. "Е" на MAN TGX Евро 5 полуприцеп-штора ?КИТ - транс договірна
Інженер-конструктор Промвит ТМ 19000 грн.
Підсобник, Різноробочий ТОВ «ХІМТОН» 15000 грн.
Помічник(ця) архітектора Архитектурно-конструкторс... договірна
Різноробочий на виробництво 20?000 грн ВОЛФ 20000 грн.
Технік на підприємство ФОП Галич О. 16000 грн.
Будівельник - універсал в Амстердам Golden Hands 80000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: