Вакансія Менеджер з продажу, Харків. Пошук роботи в Харкові - Робота Менеджер з продажу (СВЕТМЕД). Шукаю роботу в Харкові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Харкові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Харкові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Харкові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Харкові!

вакансії Харкові / вакансії Логістика, доставка, склад / Менеджер з продажу

На 07.06.2023 в нашій базі:  553 вакансій,   457 резюме

Вакансія: Менеджер з продажу (в Харків)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажан</p> <p><strong>Менеджер з продажу</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Запрошуємо до нашої команди менеджера з продажу!</strong></p> <p><strong>Що ми пропонуємо!</strong></p> <ul><li>офіційне працевлаштування;</li></ul><ul><li>роботу в стабільній компанії;</li></ul><ul><li>можливість професійного та кар'єрного росту;</li></ul><ul><li>графік роботи: Пн — Пт (з 09:00 до 18:00), Сб та Нд — вихідні;</li></ul><p><strong>Основні обов’язки:</strong> </p> <ul><li>Організація і ведення продажів продукції компанії.</li></ul><ul><li>Планування і проведення аналітичної роботи.</li></ul><ul><li>Контроль над відвантаженнями товару і розрахунками з покупцями.</li></ul><ul><li>Оформлення необхідних для замовлень документів;</li></ul><ul><li>Оформлення договорів і ведення необхідної документації;</li></ul><ul><li>Проведення переговорів з Замовниками</li></ul><ul><li>Готовність до відряджень по Україні</li></ul><p><strong>Вимоги до кандидата:</strong> </p> <ul><li> Вища освіта</li></ul><ul><li> Досвіт роботи від 3-х років</li></ul><ul><li> Знання англійської мови буде перевагою</li></ul><ul><li> Знання медицини буде перевагою </li></ul><ul><li> Порядність</li></ul><ul><li> Стресостійкість</li></ul><ul><li> Схильність до аналітичній роботі</li></ul><ul><li> Працелюбність та відповідальність</li></ul><ul><li> Уважність</li></ul><ul><li> Вміння працювати з людьми</li></ul><p><br /></p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Вантажник ООО Новаторстрой 18000 грн.
Сортировщица АИС-Груп 10000 грн.
Водій з власним вантажним авто 5 тонн ТОВ "БЕТТА" договірна
Кур'єр NEO pizza-sushi (ФОП Лісо... 12000 грн.
Вантажник меблів Меблевий салон «Злато» 8000 грн.
Комірник складу сировини ТОВ «Інтерпродсервіс» 15000 грн.
Сортировщик почты Gratus Sp.z.o.o. 39800 грн.
Помічник водія ЭКО СИТИ договірна
Водій категорії С Кандиба Василь Володимиро... 20000 грн.
Водій вантажних перевезень ТОВ «Бігун-Транс» 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: