Вакансія Стоматолог, Харків. Пошук роботи в Харкові - Робота Стоматолог (Стоматологічний кабінет Recomendent). Шукаю роботу в Харкові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Харкові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Харкові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Харкові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Харкові!

Вакансія: Стоматолог (в Харків)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Суми
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Стоматологічний кабінет запрошує до своєї команди <strong>дитячого лікаря-</strong><strong>стоматолога</strong>,<strong>стоматолога</strong><strong>-терапевта</strong> .<br />Вимоги :<br /></p> <ul><li>вища медична освіта</li><li>досвід роботи від 1 року</li><li>володіння сучасними методами лікування</li><li>робота з кофердамом (бажано)</li><li>лікування карієсу та його ускладнень</li><li>володіння сучасними технологіями в діагностиці (читання КТ, ОПТГ, прицільних знімків)</li><li>комплексний підхід до первинної консультації і складання плану лікування</li><li>уміння вести медичну документацію</li><li>наявність фото своїх робіт (буде перевагою)</li></ul><p><br />Умови роботи:<br /></p> <ul><li>комфортні умови роботи в компанії, що розвивається</li><li>нове, сучасне обладняння</li><li>повна зайнятість</li><li>офіційне працевлаштування та своєчасна виплата заробітної плати</li></ul><p>Контактна інформація ... Владислав</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Медицина, фармацевтика»:Вакансія Компанія Зарплата
Доглядальниця з проживанням Вахта «Мірабелла» Агентство до... 18000 грн.
Масажист Vetrova Beauty Expert 30000 грн.
Адміністратор Центр літотрипсії та ульт... 19000 грн.
Лікар хірург Клініка Образцова 18000 грн.
Лікар гастроентеролог Клініка Образцова 20000 грн.
Лікар уролог Клініка Образцова 20000 грн.
Лікар ендокринолог Клініка Образцова 20000 грн.
Лікар офтальмолог Клініка Образцова 18000 грн.
Лікар невролог Клініка Образцова 20000 грн.
Лікар функціональної діагностики, УЗД серця Клініка Образцова 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: