Вакансія Головний бухгалтер, Харків. Пошук роботи в Харкові - Робота Головний бухгалтер («ВС-Україна»). Шукаю роботу в Харкові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Харкові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Харкові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Харкові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Харкові!

Вакансія: Головний бухгалтер (в Харків)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Суми
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від п'яти років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong><strong>Компанія «ВС-УКРАЇНА» —</strong></strong> виробник та один з найбільших постачальників сільськогосподарської техніки та обладнання в Україні, запрошує до своєї команди <strong>головного бухгалтера.</strong></p> <p><strong>Вимоги</strong>:</p> <ul><li>освіта вища фінансово-економічного напрямку («Бухгалтерський облік», «Облік та аудит», «Фінанси та кредит»);</li><li>досвід роботи від 5 років на посаді Головного бухгалтера;</li><li>впевнений користувач у роботі з комп’ютером та офісними програмами (Word, Excel); MEDoc.;</li><li>вміння працювати з Клієнт-банком;</li><li>досвід роботи з 1С 8.3 («Бізнес-Менеджер»).</li></ul><p><strong>Особисті якості: </strong>чесність, відповідальність, багатозадачність, порядність, акуратність, аналітичний склад розуму, здатність до навчання.</p> <p><strong>Умови роботи</strong>:</p> <ul><li>офіційне працевлаштування;</li><li>соціальні гарантії згідно КЗпП України;</li><li>виплата заробітної плати два рази на місяць;</li></ul><ul><li><strong>робота в офісі, повна зайнятість, дистанційну роботу та суміщення не розглядаємо!</strong></li></ul><p><strong>Обов’язки</strong>:</p> <ul><li>організація та ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку на підприємстві (ТОВ, ФОП ІІ групи);</li><li>робота з первинною документацією;</li><li>облік ТМЦ на реалізацію та виробництво;</li><li>контроль обліку ПДВ, реєстрація (розблокування) податкових накладних;</li><li>кадровий облік і нарахування заробітної плати;</li><li>організація, складання та подання податкової, статистичної, бухгалтерської звітності.</li></ul><p><strong><br /></strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Головний бухгалтер Ukrbiotal 14000 грн.
Оператор на склад СПД Спд договірна
Бухгалтер СПД Спд договірна
Офіс-менеджер, консультант ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.
Главный бухгалтер, Бухгалтер (единственный) ЮГ Пром Ойл 20000 грн.
Бухгалтер ТзОВ «Рівненський молодіж... 15000 грн.
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Офіс-менеджер, консультант в Київ ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.
Офіс-менеджер, консультант в Київ ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.
Офіс-менеджер, консультант в Київ ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: