Вакансія Оператор call-центру, Харків. Пошук роботи в Харкові - Робота Оператор call-центру (Гонтар Т. Ю.). Шукаю роботу в Харкові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Харкові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Харкові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Харкові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Харкові!

вакансії Харкові / вакансії ЗМІ, TV, Радіо / Оператор call-центру

На 02.10.2023 в нашій базі:  739 вакансій,   470 резюме

Вакансія: Оператор call-центру (в Харків)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:12000 грн
  • Місто:Суми
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Український провайдер інтернет та телебачення відкриває вакансію Оператор контакт центру (дистанційно). </strong></p> <p><strong>Вимоги</strong>: </p> <ul><li>Стабільний високошвидкісний інтернет, гарнітура.</li> <li>Відсутність сторонніх звуків під час роботи.</li> <li>Вільне володіння українською мовою.</li> <li>Володіння ПК на рівні впевненого користувача.</li> <li>Чітка дикція, грамотна мова.</li> <li>Здатність до швидкого навчання.</li> <li>Стійкість до стресів та конфліктних ситуацій.</li> <li>Комунікабельність, активність, старанність.</li> <li>Досвід роботи вітається. </li> </ul><p><strong>Умови роботи</strong>: </p> <ul><li>Співпраця можлива з будь-якого неокупованого міста України. </li> <li>Дистанційна робота.</li> <li>Реєтрація ФОП. Сплата податків та ведення звітності проводите самостійно, за неохідністю — консультуємо, допомагаємо.</li> <li>Співпраця за договором. </li> <li>Гнучкі години робочого графіку. Відпрацювання від 176 годин на місяць, за бажанням та можливістю можна працювати більше, всі години сплачуються по 58 грн/год.</li> </ul><p><strong>Обов’язки</strong>: </p> <ul><li>Обробка вхідних дзвінків по телефону.</li> <li>Консультація клієнтів щодо продуктів компанії.</li> <li>Оформлення заявок на вимогу клієнта.</li> </ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «ЗМІ, TV, Радіо»:Вакансія Компанія Зарплата
Танцівниця Dolls men`s club 80000 грн.
Автор студентських робіт з журналістики Dipservis договірна
Ведущая для фэшн канала Tv Modeling договірна
Монтажер відео для весільних фільмів Bride&Groom.video договірна
Танцівниця Dolls men`s club 80000 грн.
Танцівниця Dolls men`s club 80000 грн.
Танцівниця Dolls men`s club 80000 грн.
Танцівниця Dolls men`s club 80000 грн.
Танцівниця Dolls men`s club 80000 грн.
Танцівниця Dolls men`s club 80000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: