Вакансія Оператор call-центру, Харків. Пошук роботи в Харкові - Робота Оператор call-центру (Гонтар Т. Ю.). Шукаю роботу в Харкові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Харкові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Харкові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Харкові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Харкові!

вакансії Харкові / вакансії ЗМІ, TV, Радіо / Оператор call-центру

На 15.07.2024 в нашій базі:  643 вакансій,   365 резюме

Вакансія: Оператор call-центру (в Харків)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:12000 грн
  • Місто:Суми
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Український провайдер інтернет та телебачення відкриває вакансію Оператор контакт центру (дистанційно). </strong></p> <p><strong>Вимоги</strong>: </p> <ul><li>Стабільний високошвидкісний інтернет, гарнітура.</li> <li>Відсутність сторонніх звуків під час роботи.</li> <li>Вільне володіння українською мовою.</li> <li>Володіння ПК на рівні впевненого користувача.</li> <li>Чітка дикція, грамотна мова.</li> <li>Здатність до швидкого навчання.</li> <li>Стійкість до стресів та конфліктних ситуацій.</li> <li>Комунікабельність, активність, старанність.</li> <li>Досвід роботи вітається. </li> </ul><p><strong>Умови роботи</strong>: </p> <ul><li>Співпраця можлива з будь-якого неокупованого міста України. </li> <li>Дистанційна робота.</li> <li>Реєтрація ФОП. Сплата податків та ведення звітності проводите самостійно, за неохідністю — консультуємо, допомагаємо.</li> <li>Співпраця за договором. </li> <li>Гнучкі години робочого графіку. Відпрацювання від 176 годин на місяць, за бажанням та можливістю можна працювати більше, всі години сплачуються по 58 грн/год.</li> </ul><p><strong>Обов’язки</strong>: </p> <ul><li>Обробка вхідних дзвінків по телефону.</li> <li>Консультація клієнтів щодо продуктів компанії.</li> <li>Оформлення заявок на вимогу клієнта.</li> </ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «ЗМІ, TV, Радіо»:Вакансія Компанія Зарплата
Танцівниця «HAREM» Чоловічий клуб 80000 грн.
Журналіст-стажист БО БФ «Демократичне суспі... договірна
Журналіст ДП «Інформаційне агентств... 20000 грн.
Відеооператор Talantam.Com 10000 грн.
Ведуча прямих ефірів Sviatyna's Angels Fashion... 100000 грн.
Менеджер по рекламе Sviatyna's Angels Fashion... 80000 грн.
Ведущая, модель, фотомодель Sviatyna's Angels Fashion... 100000 грн.
Content manager Coinspeaker 15000 грн.
Інженер ефіру «Солар Медіа» договірна
Програмний редактор телеканалу «Солар Медіа» договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: