Вакансія Сортировщик морепродуктов на Аляске от завода, Харків. Пошук роботи в Харкові - Робота Сортировщик морепродуктов на Аляске от завода (OBI ALaska Seafood). Шукаю роботу в Харкові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Харкові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Харкові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Харкові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Харкові!

вакансії Харкові / вакансії Виробництво / Сортировщик морепродуктов на Аляске от завода

На 02.10.2023 в нашій базі:  739 вакансій,   470 резюме

Вакансія: Сортировщик морепродуктов на Аляске от завода (в Харків)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:150000 грн
  • Місто:Суми
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Требования, пожелания: </p> <p>Обязанности: </p> <p>Условия: </p> <p>Легальна робота на Алясці за контрактом.</p> <p>Пряме представництво заводу компанія OBI ALaska Seafood проводить набір робітничого персоналу для роботи на рибопереробному заводі на Алясці, завод розташований на острові Кадьяк.</p> <p>OBI Seafoods — провідний виробник свіжих морепродуктів і консервованих морепродуктів з дикої природи Аляски, що має 10 переробних заводів у всіх основних регіонах виробництва морепродуктів у штаті, що дозволяє забезпечити нашим співробітникам стабільним робочим процесом цілий рік.</p> <p>Графік роботи на підприємстві 9 годин робочий день, субота, неділя вихідний.</p> <p>До обов'язків працівника входить: </p> <ul><li>Фасування </li><li>Сортування</li><li>Упаковка</li><li>Калібрування морепродуктів</li><li>Працювати в сухих цехах</li></ul><p>Температура в цеху стабільна + 16-17 градусів, що дозволяє нашим працівникам працювати в комфортному температурному середовищі та в сухому приміщенні.</p> <p>Заробітна плата на підприємстві становить ставка 3800 долара, ( за 9 годин за контрактом) перепрацювання можливе лише по суботам, </p> <p>Прибирання виробництва, оплата 24 долари на годину, розрахунок здійснюється на персональний рахунок працівника, також є можливість отримання готівковим розрахунком.</p> <p>Вимоги до співробітника:</p> <ul><li>без шкідливих звичок</li><li>працьовиті</li><li>відповідальні</li><li>вміння працювати у колективі</li></ul><p>Знання мови не потрібно працювати в окремих цехах. мовного бар'єру немає.</p> <p>Проживання - на території заводу в опалюваних будиночках по 2 особи, З вигод у будиночку вай фай, телевізор, кухня, душова кабінка, проживання за рахунок заводу, із зарплати не віднімається.</p> <p>Харчування на підприємстві - їдальня з комплексним харчуванням (подається перша та друга гаряча страва), харчування за рахунок заводу. На підприємстві видається спецодяг.</p> <p>Нашим співробітникам ми відкриваємо робочу Американську візу Н2В від нашого заводу, оплачується доставка до місця роботи, веземо групу з України до Варшави, з Варшави здійснюватиметься переліт.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Електрик-слюсар Cервісне приватне підприє... 16000 грн.
Електрик Cервісне приватне підприє... 20000 грн.
Машиніст гусеничного крана МКГ-25БР. ТОВ «Броварське управлінн... 20000 грн.
Робітник (ч/ж) у цех з виробництва вірменського лаваша (Нада... «Еко Лаваш» договірна
Крановщик на козловой кран старого образца ООО Каупас Металл договірна
Кранівник на козловий кран старого зразка ООО Каупас Металл договірна
Складальники світильників ТОВ "ГЕОТОН" договірна
Сборщики светильников ТОВ "ГЕОТОН" договірна
Вантажник-приймальник ФОП Ладан В.В. 17000 грн.
Вантажник-приймальник ФОП Ладан В.В. 17000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: