Вакансія Менеджер з продажу, адміністратор в школу польської мови, Харків. Пошук роботи в Харкові - Робота Менеджер з продажу, адміністратор в школу польської мови (KursyPOL). Шукаю роботу в Харкові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Харкові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Харкові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Харкові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Харкові!

вакансії Харкові / вакансії Торгівля, продажі, закупівлі / Менеджер з продажу, адміністратор в школу польської мови

На 01.03.2024 в нашій базі:  609 вакансій,   358 резюме

Вакансія: Менеджер з продажу, адміністратор в школу польської мови (в Харків)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:17000 грн
  • Місто:Суми
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p dir="ltr"><strong>Компанія, що спеціалізується на наданні курсів польської мови, шукає кандидата на посаду Менеджер з продажу/адміністратор в мовну школу для спілкування з потенційними та новими клієнтами. Ми шукаємо відповідального, цілеспрямованого та мотивованого до саморозвитку кандидата. Бажано, але необов’язково, статус студента.</strong></p> <p dir="ltr"><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Спілкування із зацікавленими потенційними клієнтами (теплі ліди)</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Спілкування з активними учнями нашої школи (анкетування/допродажі)</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Адміністрація школи</p></li></ul><p dir="ltr"><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Досвід роботи в колл-центрі на продажах мінімум 1 рік</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Знання української мови</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Приємний голос</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Бажання розвиватися</p></li></ul><p dir="ltr"><strong>Графік:</strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Повний робочий день</p></li></ul><p dir="ltr"><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Заробітну плату яка складається з основи + бонуси</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Навчання</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Онлайн роботу</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Безкоштовні курси польської</p></li></ul><p dir="ltr"><strong>Заробітна плата</strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">10 000 - 17 000 гривень яка складається з основи + бонуси за продаж курсів</p></li></ul><p dir="ltr"><strong>Оплата відбувається по контракту B2B</strong> Якщо ти той кандидат — висилай скоріше CV на адресу [відгукнутися]</p> <p dir="ltr"><strong>Більше про нас</strong></p> <p dir="ltr"><strong>Сайт kursy-pol.com/ ;</strong></p> <p dir="ltr"><strong>Інстаграм instagram.com/kursy_pol/?hl=en</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Торговий представник DOMI Премиум кондитерская 155000 грн.
Комірник ФЛП Баркарь О.Н. договірна
Фармацевт (асистент фармацевта) ФЛП Баркарь О.Н. договірна
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Менеджер з продажу (вихідна лінія) ФОП Долгий Н.В. 15000 грн.
Менеджер з продажу нерухомості (ріелтор) ИмпериЯ договірна
Менеджер з продажу Кохан 15000 грн.
Продавец-консультант ASH Shop 15000 грн.
Продавець-консультант в салон аудіо-відео техникі Hi-Fi, Hig... Management Consulting, Ki... 25000 грн.
Продавець-консультант у магазин тканин Шарман Тиссю 17000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: