Робота Харків: Консалтинг - вакансії, Робота в Харкові. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Консалтинг.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Харкові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Харкові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Харкові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Харкові!

Вакансії в Харкові / Вакансії в Харкові / Вакансії Консалтинг, Харків

На 20.07.2019 в нашій базі:  732 вакансій,   2765 резюме

Робота в Харкові в рубриці КонсалтингНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Консалтинг в Харкові. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Консалтинг»).


По вашому запиту знайдено: 9 вакансій
 • Вакансія: Менеджер по работе с клиентами

  ПП "КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "ГЛОБАЛ-ІНФОРМ"

  Менеджер по работе с клиентами срочно требуется на постоянное место работы. Активная жизненная позиция, грамотная речь. Рассмотрим выпускников вузов без опыта работы. График работы: пн-пт, 9.00-18.00. Официальное трудоустройство. З/п: 8000 - 15 000 грн. Офис находится в 5-ти минутах от ст.м. "Житомирская".

  Приветствуем прием резюме!<...

 • Вакансія: Помощник аудитора

  ТОВ "АФ "Аудитор-Консультант-Юрист"

  Требования: высшее образование, умение пользоваться ПК, MS Office (Excel, Word), знание 1 С, МСА, МСФО, П(С)БО, желание учиться. Умение обрабатывать массивы информации, коммуникационные навыки, толерантность, неконфликтность, владение украинским, русским языками, грамотность.

  Обязанности: Помощь аудитору в осуществлении аудиторских проверок, анализ финансовой отчётно...

 • Вакансія: Адміністратор

  ЧП Чижевський В.В.

  Вимоги:

  - вміння працювати з комп'ютером;

  - комунікабельність;

  - презентаційний зовнішній вигляд.

  Обов'язки:

  - контроль роботи офісу;

  - робота з вхідною поштою та дзвінками;

  - заповнення офісної документації;

  - зустріч клієнтів компанії в офісі.


  Умови:

  - стабільний дохід;

  - нормований робочи...

 • Компания FORMAT A PLUS более 3-х лет предоставляет аналитические услуги в нескольких направлениях, основным из которых является предоставление консультативных услуг по максимизации и поиску новых источников прибыли клиентов, оптимизация привлеченного капитала, создание бизнес планов, полное юридическое сопровождение, оптимизация бизнес процессов.

  Растет компания, расте...

 • Добрый день. Испано-украинская ювелирная копания ищет людей, готовых стать её представителями.

  После регистрации на сайте вы получаете доступ к информации.


  ...
 • Вакансія: Бухгалтер

  ЮТА Стандарт, бухгалтерская компания

  Требования: Бухгалтерські, податкові консультування, звітність

  Обязанности: Прошу розглянуту можливість співпраці. Вартість робіт залежить від кількості господарчих операцій. Досвід в галузі більше 10 років

  Условия: Бухгалтерське забезпечення (аутсорсінг)

  ...
 • Вакансія: SAP FI/FSCM Consultant

  thyssenkrupp Group Services Gda?sk Sp. z o.o.

  LOCATION: POLAND!


  At thyssenkrupp we have more than 155,000 employees in nearly 80 countries and annual sales of €43 billion. We are active in automotive engineering, logistics, plant technology, steel production, elevator manufacturing and much more. We work in large and small businesses all around the world – but we always work together....

 • Международная логистическая группа LaneMax (www.lanemax.top) на украинском рынке с 2015 года. Основная область деятельности — таможенное оформление грузов, морские контейнерные перевозки, фрахтование судов, экспедирование и перевалка в портах и др. Заинтересованы в опытном сотруднике в области продаж морских контейнерных перевозок и растаможке импортных грузов. Готовы рассмо...

 • В міжнародній консалтинговій компанії СallTech Outsourcing, яка спеціалізується на проведенні маркетингових досліджень та займається аутсорсингом, у зв’язку з розширенням штату відкрита вакансія, напостійній основі "Телефонний інтерв'юер зі знанням чеської мови"

  ...