Робота Харків: HR, управління персоналом - вакансії, Робота в Харкові. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці HR, управління персоналом.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Харкові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Харкові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Харкові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Харкові!

Вакансії в Харкові / Вакансії в Харкові / Вакансії HR, управління персоналом, Харків

На 28.02.2020 в нашій базі:  500 вакансій,   2590 резюме

Робота в Харкові в рубриці HR, управління персоналомНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері HR, управління персоналом в Харкові. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «HR, управління персоналом»).


По вашому запиту знайдено: 39 вакансій
 • Виконавець робіт (електромонтажні мережі)

  Вимоги:

  Вища технічна освіта

  Досвід роботи від 2-х років

  Вміння читати технічні креслення проекту

  Знання будівельних норм та правил, технічних умов на виробництві

  Обов’язки:

  Забезпечення виконання виробничих завдань по введенню об'єкті...

 • Срочно приглашает на работу ответственного и порядочного менеджера по трудоустройству за границу (удалённая работа)

  Требование:

  Возраст активный и трудоспособный

  ( желательно от 22 до 40 лет)

  Ответственность

  Повышенная коммуникабельность

  Инициативность

  Порядочность

  Стрессоустойчивость

  Умение работать с клиентами

  ...
 • Вакансія: Администратор в салон красоты

  Парикмахерская 'Цирюльня"

  Требования: Приглашаю в позитивную команду администратора, который любит людей, общение, системность, готов работать по правилам, быть в диалоге с руководителем!Главные особенности характера стрессоустойчивость, коммуникабельность, позитив!

  Обязанности: Запись людей на услуги, общение с гостями салона, работа согласно стандартов салона, поддержание чистоты в салоне. ...

 • Требования: Уверенный пользователь ПК Опыт в продажах как преимущество Стрессоустойчивость, коммуникабельность Желателен опыт работы с клиентами Желателен опыт работы на телефоне Опыт работы на аналогичных должностях

  Обязанности: Обработка клиентских обращений Исходящие и входящие звонки Работа с возражениями Мотивация мастеров на успешную работу Контроль технической...

 • Требования:

  влaдение грaмoтнoй речью, целеустремлённoсть, лидерские кaчествa, креaтивнoсть, кoммуникaбельнoсть

  Обязанности:

  Участие в деловых встречах. Окончательное согласование с клиентом условий. Планирование деловых встреч. Развитие региональных рынков. Осуществление информационной поддержки клиентов. Оформление договоров и контрактов....

 • Національний центр підготовки банківських працівників України у зв’язку з розширенням діяльності оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

  Фахівець з питань інформаційної підтримки та адміністрування клієнтів

  Особисті вимоги

  - Вища освіта, бажано у сферах фінанси, банківська справа, економіка та підприємництво, менеджмент

  -...

 • TICKETS UA - продуктова IT-компанія, агентство з продажу авіа, залізничних та автобусних квитків, сертифіковане в міжнародній асоціації IATA. Tickets.ua постійно розвивається та запрошує в свою команду Інспектора з кадрів.

  Обов'язки:


  Пошук роботи в Харкові: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Харкові. Пошук роботи в Харкові за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці HR, управління персоналом з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Харків і вакансії Харкові на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: