Робота Харків: Робота без кваліфікації - вакансії, Робота в Харкові. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Робота без кваліфікації.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Харкові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Харкові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Харкові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Харкові!

Вакансії в Харкові / Вакансії в Харкові / Вакансії Робота без кваліфікації, Харків

На 20.07.2019 в нашій базі:  732 вакансій,   2765 резюме

Робота в Харкові в рубриці Робота без кваліфікаціїНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Робота без кваліфікації в Харкові. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Робота без кваліфікації»).


По вашому запиту знайдено: 795 вакансій
 • Угорській компанії потрібні різноробочі для виконання фізичних не кваліфікованих робіт на виробництві.

  Абсолютно безкоштовне оформлення.

  Працедавець пропонує: безкоштовну робочу карту на 2 роки, підписання трудової угоди на території України, безкоштовне житло (благоустроєний гуртожиток 4-5 чоловік у кімнаті), 4 відпустки протягом року, 8-и годинний робочий день...

 • Требуются охранники на роботу в офисный-центр. Возраст жел. 20-50 лет. Ответственность, аккуратность, порядочность, коммуникабельность.

  График работы: 2 суток через 4 или 2 через 2. Полное обеспечение (форма, комната отдыха, душевая, кухня).

  З/п от 700 грн/смена, полный соцпакет.

  ...
 • Требования: Требуются парни и девушки возрастом 16-30 лет. Коммуникабельные, привлекательной внешности, ростом от 170см, для работы в Лузановке и на Продмаше

  Обязанности: Необходимо вести развлекательный аттракцион

  Условия: Работа только в вечернее время. График работы: с 19:00 до 24:00

  Звоните! Количество мест ограничено.

  ...
 • Вимоги: відсутність медичних протипоказань, бажаний досвід поводження з крупною рогатою худобою (або здібнись швидко навчатись)

  Обов'язки: Догляд за коровами у родильному залі, перегонка худоби до/від доїльного залу, робота з устаткуванням доїльних залів (крім доїння), прибирання стійл, догляд за гінйним транспортером, допомога спецалістам у проведенні ветеринарних а...

 • Вакансія: Санитарка-уборщица

  Украинская медицинская группа

  Санитарка-уборщица срочно требуется на постоянное место работы в частную клинику в центре города. Хорошие условия.

  ...
 • Требования: Возвраст от 18 до 30 лет, модельная внешность, знание иностранных языков приветствуется, грамотно поставленная речь. Работа на вечеринках и презентациях. Ежедневный расчёт. Индивидуальный подход к каждому соискателю. График работы с 20.00

  Обязанности:

  Условия:

  ...
 • Вакансія: Разнорабочие

  Укрметал Буд ТОВ

  Разнорабочие требуются на завод металлоконструкций и проката металла на постоянную работу.

  Можно без опыта работы.

  З/от 10000 грн.

  Место работы: Бортничи или ул. Клеманская (Дарницкий р-н).

  ...
 • Вакансія: Дворник

  ТД "АГРОХИМХОЛДИНГ"

  Дворник для уборки офисной территории. Желательно мужчина пенсионного возраста без вредных привычек. График: пн-пт (на половину рабочего дня). Официальное трудоустройство. В р-не ст.м.: "Золотые Ворота" и "Университет". З/п: 5000 грн + питание.

  ...
 • Вакансія: Охранники

  ТОВ "Аякс ЛТД"

  Охоронники. Київ, Київська область.

  З/п 300-400 грн/доба.

  Бажано до 50 років з ДР від 1 року, зріст від 175 см.

  Графік роботи: добовий, 2/4, вахта.

  Об'єкти: ст.м. "Берестейська", р-н Дарницької пл., Києво-Святошинський р-н.

  Офіційне оформлення.

  Житлом забезпечуємо безкоштовно.


  ...
 • Карщик (водитель погрузчика) на склад (мебельные плиты, ДСП, фанера) срочно требуется на постоянное место работы. Требование: обязательно опыт работы с ДВП, ДСП, фанерой. График работы: 9.00-18.00, 5-дневка. З/п 12 000 грн. Месторасположение: ул. Корабельная, 3 (ст.м. "Почайная").

  ...

Пошук роботи в Харкові: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Харкові. Пошук роботи в Харкові за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Робота без кваліфікації з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Харків і вакансії Харкові на Jobsite.