Робота Харків: Телекомунікація та зв'язок - вакансії, Робота в Харкові. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Телекомунікація та зв'язок.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Харкові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Харкові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Харкові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Харкові!

Вакансії в Харкові / Вакансії в Харкові / Вакансії Телекомунікація та зв'язок, Харків

На 12.11.2019 в нашій базі:  517 вакансій,   2654 резюме

Робота в Харкові в рубриці Телекомунікація та зв'язокНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Телекомунікація та зв'язок в Харкові. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Телекомунікація та зв'язок»).


По вашому запиту знайдено: 81 вакансій
 • Вакансія: Оператор ПК

  МАЗ та ММА "IMA"

  Компанія IMA Кременчук шукає для довгострокового (бажано) співробітництва оператора ПК.


  Ми пропонуємо:
  - постійну стабільну роботу
  - високу заробітну плату з бонусами та преміями для найкращих співробітників
  - своєчасну сплату заробітної платні
  - роботу у офісі у центрі міста (зручне розташування) або вдома
  - 3 зручних та гнучких графіки ...

 • У зв’язку з розширенням штату компанія Гратіс, ЛТД запрошує на роботу в cервісні центри в м.Києві (станції метро Хрещатик та Дарниця) прийомщика (сервіс-менеджера, менеджера по роботі з клієнтами)

  Вимоги:

  • Освіта: середня, вища, незакінчена вища
  • Комунікабельність, уміння спілкуватися з клієнтами
  • Вільне володіння українською та...
 • В связи с расширением нашему брачному агентству необходимы переводчики, которые способны выполнять администраторские функции.

  Обязанности: Вашей задачей будет подбор клиентов, помощь им и консультирование в соответствии с рекомендациями вышестоящего менеджера.

  Требования: От 18 лет, знание английского выше среднего, доступ к ин...

 • В сервисный центр по ремонту мобильных телефонов, ноутбуков и цифровых фотоаппаратов, требуется мастер по ремонту мобильных телефонов.

  Требования: ОПЫТ работы, наличие паспорта, коммуникабельность, пунктуальность.

  Навыки ремонта на аппаратном и программном уровнях.

  Обязанности: Ремонт мобильных телефонов, планшетов,замена компонентов, ПО,работа с паяльным ...

 • В связи с расширением предприятия, открыта вакансия: ЭЛЕКТРОМОНТЕР ОХРАННО-ПОЖАРНОЙ СИГНАЛИЗАЦИИ (место работы : г. Днепр, так же требуется специалист в г. Новомосковск).

  ОБЯЗАННОСТИ:

  • обслуживание систем охранно-пожарной сигнализации на объектах заказчиков.

  ТРЕБОВАНИЯ К КАНДИДАТУ:


  Пошук роботи в Харкові: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Харкові. Пошук роботи в Харкові за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Телекомунікація та зв'язок з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Харків і вакансії Харкові на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: