Робота Харків: Легка промисловість - вакансії, Робота в Харкові. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Легка промисловість.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Харкові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Харкові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Харкові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Харкові!

Вакансії в Харкові / Вакансії в Харкові / Вакансії Легка промисловість, Харків

На 19.11.2019 в нашій базі:  526 вакансій,   2639 резюме

Робота в Харкові в рубриці Легка промисловістьНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Легка промисловість в Харкові. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Легка промисловість»).


По вашому запиту знайдено: 119 вакансій
 • Вакансія: Швея

  ТОВ "ВІКОНТ"

  Швачка з досвідом роботи терміново потрібна швейному підприємству на постійне місце роботи. Умови праці: офіційне працевлаштування. Місцезнаходження компанії: р-н Севастопольської площі (Караваєві Дачі).

  ...
 • Вакансія: Швея-закройщик

  Мебельная мастерская "ArtMebeli"

  Требования:

  • Опыт работы от 2 лет в сфере производства мягкой мебели (также рассматриваем кандидатов без опыта работы)
  • Исполнительность.
  • Пунктуальность.
  • Организованность
  • Ответственность

  Обязанности:

  • Разработка лекал и пошив изделий мягкой мебели
  • Работа с различными видами мебельной ткани, а также кожза...
 • В ателье по индивидуальному пошиву одежды требуется: закройщик . Официальное трудоустройство , удобная транспортная развязка, творческие задачи, возможность карьерного роста!!!

  Требования: опыт работы в сфере индивидуального пошива, аккуратность, ответственность.

  Обязанности: индивидуальный пошив изделий.

  Условия: работа в ателье с 9,00 до 18,00, официа...

 • Вакансія: Швея

  Дизайн-Ательє Олени Гусєвої

  Дизайн-Ательє Олени Гусєвої запрошує на роботу швей.

  В нашій компанії працюють люди, які акуратні, пунктуальні і які хочуть бачити захоплені очі клієнта.

  У нас є можливість для розвитку професійності, для розширення навичок.

  Хочете розвиватися - Вам до нас!

  Умови роботи: повна зайнятість, зарплата 10000 грн в залежнос...

 • На производство мягкой мебели требуются швеи с опытом работы на промышленной швейной машине. Обязанности: пошив обивочных чехлов (диваны, канапе, кухонные уголки). Условия работы: шестидневная рабочая неделя, заработная плата высокая, еженедельная, сдельная. Объём работы весь год.
  Дополнительная информация на сайте

  ...
 • Вакансія: Швачки

  Пропоную Роботу

  швачки з ДР на постійну роботу в цех з пошиття спецодягу, корпоративного одягу. Стабільна робота і своєчасна виплата з/п 2 рази на місяць. З/п від 14000 грн (відрядна). Хороші умови, великий світлий цех, сучасне обладнання. Пн-пт, з 8.30 до 17.00. Р-н Поділ....
 • Вакансія: Закупщик тканей и фурнитуры

  ШВЕЙНЫЙ ЦЕХ НА ТЕРЕМКАХ

  ЗАКУПЩИК ТКАНЕЙ И ФУРНИТУРЫ. ОР от 1 года, или наличие опыта шитья. Возраст жел. старше 30 лет. ГР: пн-пт, 8.00-17.00. Оплата проезда + премия годовая. Киев, недалеко от ст.м "Теремки" (10 мин. пешком или 1 остановка на маршрутке). Тел. администратор Наташа.

  ...
 • Вакансія: Швея

  ШВЕЙНЫЙ ЦЕХ НА ТЕРЕМКАХ

  ШВЕЯ.

  ОР от 1 года.возраст жел. старше 30 лет. ГР: пн-пт, 8.00-17.00. Оплата проезда + премия годовая + повышение. Киев, недалеко от ст.м "Теремки" (10 мин. пешком или 1 остановка на маршрутке)....
 • Вакансія: Швея

  Магазин Лапин хаус

  В магазин мужской одежды требуется швея.

  З/п 600 грн/день.

  Опыт работы от 1 года.

  Район работы: Софиевская площадь (центр Киева).

  ...
 • Вакансія: Швея

  УкрТеходяг, компания

  Пошиття одягу

  Условия:

  ...

Пошук роботи в Харкові: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Харкові. Пошук роботи в Харкові за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Легка промисловість з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Харків і вакансії Харкові на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: