Робота Харків: Торгівля, продажі, закупівлі - вакансії, Робота в Харкові. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Торгівля, продажі, закупівлі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Харкові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Харкові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Харкові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Харкові!

Вакансії в Харкові / Вакансії в Харкові / Вакансії Торгівля, продажі, закупівлі, Харків

На 21.08.2019 в нашій базі:  726 вакансій,   2751 резюме

Робота в Харкові в рубриці Торгівля, продажі, закупівліНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Торгівля, продажі, закупівлі в Харкові. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Торгівля, продажі, закупівлі»).


По вашому запиту знайдено: 1295 вакансій
 • Лучшая сеть Магазинов Стильных Аксессуаров, приглашает ТЕБЯ в свою SUPER — Команду !

  Пожелания к Кандидату :

  • Коммуникабельная Девушка возрастом от 19 до 33 лет,
  • Активная и позитивная, с огромным желанием обучаться !

  Мы с Уверенностью Гарантируем :

  • Администраторы-приемщики заказов срочно требуются на постоянное место работы в студию чистки одежды. Условия труда: официальное трудоустройство, достойные условия работы. З/п до 15 000 грн. График работы и прочие условия - оговариваются по телефонам или при собеседовании.

   ...
  • Продавцы-кассиры срочно требуются в магазин табачных изделий (в р-не ст.м. "Позняки"). Требование: знание кассового аппарата. Условия труда: официальное трудоустройство. График: неделя/неделя. З/п: ставка + бонусо-премиальные. Выплата з/п еженедельно.

   ...
  • Динамично развивающаяся сеть магазинов MILANSA Приглашает Тебя в свою SUPER-Команду !


   Мы с Уверенностью Гарантируем :

   • Стабильную и Своевременную Высокую Заработную Плату от 12 000 грн. до 15 000 грн!!! Лучшие Консультанты зарабатывают у нас до 23 000 грн !!!
   • Удобный посменный график работы:4/2 дня с 10:00 до 22:00 ;
   • Требования: Требуется (фрилансер на небольшую занятость ) помощник-организатор занятий, семинаров, тренингов духовного и физического развития.

    Обязанности: Набрать группы, арендовать залы, решить хоз.вопросы.

    Условия: Старше 25 лет, только с опытом работы, базой клиентов в сфере саморазвития, знанием спорт/конференц залов Харькова, тактичность, порядочность.

   • Предприятию занимающемуся реализацией ГСМ (технические, автомобильные масла, смазки, тех.жидкости) на постоянную работу требуется: Менеджер по снабжению, продажам

    Обязанности:

    - Контроль состояния складских запасов

    - Закупка продукции

    - Логистика развозки груза

    - Обзвон новых (потенциальных) клиентов

    Требов...

   • Вакансія: Водитель-экспедитор

    СП Укрпромпоставка

    Предприятие занимающееся реализацией ГСМ (масла, смазки, технические жидкости) на постоянную работу требуется: Водитель – экспедитор

    Основные обязанности:

    - Содержание служебного автомобиля в идеальном состоянии

    - Перевозка и экспедирование грузов, погрузочно-разгрузочные работы

    - Обеспечение целостности МЦ

    - П...

   • Торгово-виробнича компанія проводить набір персоналу по вакансії торговий представник.
    Обов'язки

    Збір замовлень у закріпленому районі і продаж продукції у торгові точки по попереднім замовленням.
    збільшення об'ємів продажу.
    Підтримування асортименту продукції компанії в торгових точках.
    Ведення клієнтської бази в актуальному стані.
    Вимоги...

   • Вакансія: Продавец

    Пропоную Роботу

    Продавец в торговый зал. Можно без ОР. Обязанности: прием, расценка, отпуск товара. З/п 700 грн/день. ГР: сутки/двое. пгт. Коцюбинское, 10 мин. от ст.м "Академгородок"....
   • продавці потрібні в маленький магазин з ДР. З/п від 600 грн/день. Надаємо житло. Солом'янський р-н....

   Пошук роботи в Харкові: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Харкові. Пошук роботи в Харкові за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Торгівля, продажі, закупівлі з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Харків і вакансії Харкові на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: