Робота Харків: Торгівля, продажі, закупівлі - вакансії, Робота в Харкові. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Торгівля, продажі, закупівлі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Харкові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Харкові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Харкові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Харкові!

Вакансії в Харкові / Вакансії в Харкові / Вакансії Торгівля, продажі, закупівлі, Харків

На 21.08.2019 в нашій базі:  726 вакансій,   2751 резюме

Робота в Харкові в рубриці Торгівля, продажі, закупівліНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Торгівля, продажі, закупівлі в Харкові. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Торгівля, продажі, закупівлі»).


По вашому запиту знайдено: 1295 вакансій
 • Компания «СТАРТ-АП» уже 10 лет работает на рынке поставок промышленного оборудования Украины и ближнего зарубежья. Мы не только продаем комплектующие, но и разрабатываем индивидуальные проектные решения, а также сами производим конвейерное оборудование для пищевой промышленности.

  В связи с расширением штата требуется Менеджер по продажам.

  Если Вы...

 • Требования:

  - Ответственность;

  - Понимание и выполнение своих обязанностей;

  - Готовы взять студента и обучить всему, что понадобится в работе.


  Обязанности:

  - Отпуск покупателей на кассе.


  Условия:

  - 8-21;

  - три через три;

  - 12 часовой рабочий день;

  - Официальное оформление;

  - Соц. паке...

 • На постоянную работу требуется девушка продавец кофе

  график обсуждается ( желательно 5/2 )

  Достойная з.п: ставка + % + оформление за счет компании

  Запись на собоседование ...

  ...
 • Компанія «Ajanta» пропонує продаж високоякісних запасних частин до автобусів, мікроавтобусів та вантажних автомобілів ТАТА, ЕТАЛОН, I-VAN, MB, VW.

  У зв’язку з розширенням запрошуємо до штату регіонального менеджера з продажу запасних частин.

  Вимоги:

  • знання будови автомобіля
  • досвід роботи з з/ч...
 • Компанія «Ajanta» пропонує продаж високоякісних запасних частин до автобусів, мікроавтобусів та вантажних автомобілів ТАТА, ЕТАЛОН, I-VAN, MB, VW.

  У зв’язку з розширенням запрошуємо до штату менеджера з продажу запасних частин у фірмовий магазин запчастин

  Вимоги:


  Пошук роботи в Харкові: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Харкові. Пошук роботи в Харкові за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Торгівля, продажі, закупівлі з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Харків і вакансії Харкові на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: